NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: <none>
jv: <nihil>
