NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: <none>
ka: <არცერთი>
