NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: <none>
oc: --pas cap--

en: No name
oc: Aucun nom

en: Nid
oc: Nis

en: Set the breadcrumb for the term parents
oc: Far aparéisser los parents del tèrme dins lo fial d'Ariana

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
oc: Se aquesta opcion es seleccionada, lo fial d'Ariana inclura totes los tèrmes parents, cadun comportant un ligam cap a aquesta vista. Notatz qu'aquò fonciona uniquement se un sol tèrme a été reçu.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
oc: La prigondor assurera la correspondance amb los nosèls étiquetés per de tèrmes de la ierarquia. Si, per exemple, avètz lo tèrme "fruit" e lo tèrme enfant "pomme", amb una prigondor de 1 o plus, alara un filtrage sul tèrme "fruit" renverra de nosèls étiquetés per "pomme" tanben bien que per "fruit". Se la prigondor es négative, l'inverse es tanben vrai : recercar "pomme" amb una prigondor de -1 (ou mens) renverra tanben los nosèls étiquetés per "fruit".
