NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Depth
pl: Głębokość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Nid
pl: ID węzła

en: Set the breadcrumb for the term parents
pl: Uwzględniaj terminy nadrzędne w ścieżkach nawigacyjnych

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
pl: Wyświetla wszystkie terminy nadrzędne na liście stron nadrzędnych, a każdy z odnośników kieruje do tego widoku. Działa tylko, gdy wskazano dokładnie jeden termin.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: Allow multiple terms per argument
pl: Wiele terminów dla argumentu

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
pl: Gdy opcja ta jest włączona, pozwala ona użytkownikom wprowadzać wiele argumentów w formacie 1+2+3. Z powodu liczby klauzul JOIN, których wymagałoby takie zapytanie, operator AND będzie traktowany jako operator OR.
