NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: <none>
sk: <žiadne>

en: No name
sk: Bez názvu

en: Allow multiple terms per argument
sk: Povoliť viac výrazov pre argument
