NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Synonyms
ta: ஒத்தசொல்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: No name
ta: பெயரில்லை
