NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Depth
te: లోతు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>
