NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Synonyms
vi: Từ đồng nghĩa

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: <none>
vi: <không>

en: No name
vi: Không tên
