NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: <none>
be: -Няма-
