NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Set the breadcrumb for the term parents
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་གོང་རིམ་ལ་ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་སྒྲིག་པ

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག་གི་གནས་ནང་དུ་གོང་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་ཡོངས་ཚུད་ངེས་པ་དང་། ཐ་སྙད་དེ་དག་མཐོང་རིས་འདི་དང་སྦྲེལ་ཡོད། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ལ། དེ་ནི་ཐ་སྙད་གཅིག་ཁོ་ན་འབྱོར་བའི་སྐབས་སུ་ནུས་པ་ཡོད་ངེས།
