NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: <none>
ca: Cap

en: No name
ca: Sense nom

en: Set the breadcrumb for the term parents
ca: Estableix el fil d'ariadna per als termes pare

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
ca: Si se selecciona, el fil d'ariadna inclourà tots els termes pare, cadascun d'ells enllaçat a aquesta vista. Tingueu en compte que això només funciona si només s'ha rebut un terme.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Allow multiple terms per argument
ca: Permet múltiples termes per paràmetre

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
ca: Si se selecciona, els usuaris poden introduir múltiples paràmetres en el format 1+2+3. Degut al nombre de JOINs que requeriria, les ANDs es tractaran com a ORs per aquest paràmetre.
