NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Synonyms
el: Συνώνυμα

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: <none>
el: <κανένα>

en: No name
el: Χωρίς όνομα
