NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Synonyms
hi: समानार्थी

en: Depth
hi: गहराई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: <none>
hi: <कोई नहीं>
