NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sync
hu: Szinkron

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Configuration settings saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: <none>
hu: < nincs >

en: No name
hu: Nincs név

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Set the breadcrumb for the term parents
hu: Morzsa beállítása a kifejezés szülőihez

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
hu: Ha ki van választva, akkor a morzsa sáv minden szülő kifejezést tartalmazni fog, és mindegyik erre a nézetre fog hivatkozni. Meg kell jegyezni, hogy csak akkor működik, ha csak egy kifejezést kapott.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
hu: A mélység a hierarchiában kifejezésekkel címkézett tartalmakat fogja egyeztetni. Például, ha létezik egy „gyümölcs” kifejezés és egy „alma” gyermek kifejezés 1-es (vagy magasabb) súllyal, akkor a „gyümölcs” kifejezés szűrése azokat a tartalmakat adja vissza, amelyek „almával” és „gyümölccsel” is címkézve vannak. Ha negatív, akkor ennek a fordítottja igaz, vagyis az „alma” keresése a „gyümölccsel” címkézett tartalmakat is felveszi, ha a súly -1 (vagy kisebb).

en: Allow multiple terms per argument
hu: Több kifejezés engedélyezése argumentumonként

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
hu: Kiválasztása esetén a felhasználók több argumentumot is megadhatnak 1+2+3 vagy 1,2,3 formában. Ha az összekapcsolások száma miatt szükséges, akkor az ÉS, VAGY-ként lesz kezelve ezzel az argumentummal.
