NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Synonyms
is: Samheiti

en: Depth
is: Dýpt

en: Settings
is: Stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: <none>
is: <enginn>

en: No name
is: Ekkert nafn
