NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: Depth
ml: ആഴം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ
