NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Synonyms
tr: Eşanlamlılar

en: Depth
tr: Derinlik

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: No name
tr: İsimsiz

en: Set the breadcrumb for the term parents
tr: Üst terim için breadcrumb ayarla

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
tr: Seçilirse, içerik haritası izi, her biri bu görünüme bağlanan tüm üst terimleri içerecektir. Bunun yalnızca bir terim alındığında işe yarayacağını unutmayın.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
tr: Derinlik, hiyerarşide terimlerle etiketlenmiş düğümleri eşleştirir. Örneğin, derinliği 1 (ya da daha yüksek) olan "meyve" teriminiz ve "elma" alt teriminiz varsa, "meyve" terimi için süzgeç uygulandığında, "meyve" teriminin yanı sıra "elma" terimiyle de etiketlenmiş düğümler getirilir. Negatif olması durumunda tersi geçerlidir; derinlik -1 (ya da daha düşük) olursa, "elma" araması yapıldığında, "meyve" ile etiketlenmiş düğümler de getirilir.

en: Allow multiple terms per argument
tr: Değişken için birden çok terime izin ver
