NAT-ng (Node Auto Term) (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Depth
uk: Глибина

en: Settings
uk: Налаштування

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Creating a node of type %type will automatically create a term in any selected vocabularies.
uk: Створюваний матеріал типу %type буде автоматично створювати терміни в обраному словнику.

en: Configuration settings saved.
uk: Параметри конфігурації збережені.

en: @type &lsaquo;-&rsaquo; !vocabulary
uk: @type ‹-› !vocabulary

en: There are no vocabularies available to sync.
uk: Немає словників, доступних для синхронізації.

en: Sync associations
uk: Синхронізація асоціацій

en: Select the vocabularies to sync with associated node tables
uk: Вибір словника для синхронізації матеріалів зі зв'язаними таблицями

en: Sync tables
uk: Синхронізація таблиць

en: <none>
uk: <нічого>

en: Establish node - node relationships via the taxonomy module.
uk: Встановити зв'язки матеріал - матеріал через модуль таксономії.

en: Term information
uk: Інформація про термін

en: Associate node body with term description.
uk: Зв'язаний матеріал з описом термінів.

en: Delete associated term if a node is deleted.
uk: Вилучити зв'язаний термін, при видаленні матеріалу.

en: Allow users to define synonyms and related terms when they create and edit nodes.
uk: Дозволити користувачам визначати синоніми й пов'язані з ними умови, коли вони створюють і редагуються матеріали.

en: No name
uk: Без імені

en: Vocabulary ID.
uk: ID словника.

en: Index: Node ID.
uk: Індекс: Матеріал ID.

en: Term ID.
uk: ID терміна.

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька аргументів у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: Nid (with depth)
uk: Nid (з глибиною)

en: Nid depth modifier
uk: Модифікатор глибини Nid
