Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha10) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
