Navbar (7.x-1.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Home page
ja: ホームページ

en: Menu
ja: メニュー

en: Log in
ja: ログイン

en: Log out
ja: ログアウト

en: Extend
ja: 機能拡張

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: My account
ja: アカウント情報

en: About
ja: アバウト

en: Admin menu
ja: 管理用メニュー

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Uses
ja: 機能

en: Administration menu
ja: アドミニストレーションメニュー

en: Edit shortcuts
ja: ショートカットを編集

en: Displaying administrative links
ja: 管理者用のリンクを表示

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Use the administration navbar
ja: 管理用ナビゲーションバーの使用

en: View profile
ja: プロフィールを表示

en: User account actions
ja: ユーザーアカウントのアクション

en: User-defined shortcuts
ja: ユーザー定義ショートカット

en: opened
ja: 開きました

en: Horizontal orientation
ja: 水平方向

en: Vertical orientation
ja: 垂直方向

en: Tray orientation changed to @orientation.
ja: トレーの方向を@orientationに変更しました。
