Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Menu
ku: پێڕست

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: About
ku: دەربارە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Edit shortcuts
ku: دەسکاریکردنی قەدبڕەکان
