Navbar (7.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: My account
sk: Môj účet

en: About
sk: Informácie o

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Uses
sk: Používa

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: Edit shortcuts
sk: Upraviť skratky

en: Displaying administrative links
sk: Zobrazovanie administratívnych odkazov

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: View profile
sk: Zobraziť profil

en: Horizontal orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Vertical orientation
sk: Vertikálna orientácia

en: Tray orientation changed to @orientation.
sk: Orientácia panela nástrojov sa zmenila na @orientation.
