Navbar (7.x-1.0-alpha10) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Menu
th: เมนู

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Admin menu
th: เมนูผู้ดูแลระบบ

en: Uses
th: ใช้

en: Administration menu
th: การดูแลระบบเมนู

en: Edit shortcuts
th: แก้ไขทางลัด

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: View profile
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: User account actions
th: การกระทำของบัญชีผู้ใช้

en: User-defined shortcuts
th: ทางลัดที่ผู้ใช้กำหนด

en: opened
th: เปิด

en: Horizontal orientation
th: การวางแนวนอน

en: Vertical orientation
th: การวางแนวตั้ง

en: Tray orientation changed to @orientation.
th: การเปลี่ยนแปลงการวางแนวทางเพื่อ @orientation
