Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Menu
ar: القائمة

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: About
ar: حول

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Hello <strong>@username</strong>
ar: مرحباً <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
ar: تحرير الاختصارات

en: Displaying administrative links
ar: عرض الروابط الإدارية
