Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Log in
da: Log ind

en: Log out
da: Log ud

en: About
da: Om

en: User account
da: Brugerkonto

en: Uses
da: Bruger

en: Administration menu
da: Administrationsmenu

en: Hello <strong>@username</strong>
da: Hej <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
da: Redigér genveje

en: Displaying administrative links
da: Vis administrative links
