Navbar (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Menu
eo: Menuo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Hello <strong>@username</strong>
eo: Saluton <strong>@username</strong>
