Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Log out
jv: Metu log

en: About
jv: Ngenani

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Hello <strong>@username</strong>
jv: Sugeng rawuh <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
jv: Sunting sidhatan

en: Displaying administrative links
jv: Nampilaké pranala administrasi
