Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
