Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Menu
sv: Meny

en: Log in
sv: Logga in

en: Log out
sv: Logga ut

en: About
sv: Om

en: User account
sv: Användarkonto

en: Uses
sv: Använder

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: Hello <strong>@username</strong>
sv: Hej <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
sv: Redigera genvägar

en: Displaying administrative links
sv: Visar administrativa länkar
