Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Menu
te: మెనూ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: About
te: గురించి

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Hello <strong>@username</strong>
te: హలో <strong>@username</strong>
