Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Menu
ca: Menú

en: Log in
ca: Entra

en: Log out
ca: Surt

en: About
ca: Detalls

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Uses
ca: Usos

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: Hello <strong>@username</strong>
ca: Hola <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
ca: Edita els accessos directes

en: Displaying administrative links
ca: Visualització d'enllaços administratius
