Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log out
cs: Odhlásit

en: About
cs: Popis

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Uses
cs: Použití

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Hello <strong>@username</strong>
cs: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
cs: Upravit zkratky

en: Displaying administrative links
cs: Zobrazení administračních odkazů
