Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Menu
gl: Menú

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: About
gl: Información

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Uses
gl: Usos

en: Administration menu
gl: Menú de administración

en: Hello <strong>@username</strong>
gl: Benvido, <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
gl: Editar atallos

en: Displaying administrative links
gl: Amosando vínculos administrativos
