Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Hello <strong>@username</strong>
mk: Здраво <strong>@username</strong>
