Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: About
nl: Over

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Hello <strong>@username</strong>
nl: Hallo <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
nl: Snelkoppelingen bewerken

en: Displaying administrative links
nl: Beheerlinks weergeven
