Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: About
pl: O stronie

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Uses
pl: Używa

en: Administration menu
pl: Menu administracyjne

en: Hello <strong>@username</strong>
pl: Witaj <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
pl: Edycja skrótów

en: Displaying administrative links
pl: Wyświetlanie odnośników administracyjnych
