Mobile Friendly Navigation Toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Log out
ps: وتون

en: About
ps: په اړه

en: Administration menu
ps: غورنۍ پازوالنه
