Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: About
sk: Informácie o

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Uses
sk: Používa

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: Hello <strong>@username</strong>
sk: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Edit shortcuts
sk: Upraviť skratky

en: Displaying administrative links
sk: Zobrazovanie administratívnych odkazov
