Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Menu
sl: Meni

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: About
sl: O modulu

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Uses
sl: Uporablja
