Navbar (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: closed
el: έχει κλείσει

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Menu
el: Μενού

en: Log in
el: Είσοδος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: About
el: Περί

en: Admin menu
el: Μενού διαχείρισης

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Administration menu
el: Μενού διαχείρισης

en: Edit shortcuts
el: Επεξεργασία συντομεύσεων

en: Displaying administrative links
el: Εμφάνιση συνδέσμων διαχείρισης

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: View profile
el: Προβολή προφίλ

en: User account actions
el: Ενέργειες λογαριασμού χρήστη

en: Horizontal orientation
el: Οριζόντιος προσανατολισμός

en: Vertical orientation
el: Κάθετος προσανατολισμός
