Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: closed
eo: fermita

en: Menu
eo: Menuo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: My account
eo: Mia konto

en: User account
eo: Uzanta konto
