Navbar (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Home
eu: Azala

en: closed
eu: itxita

en: Home page
eu: Azala

en: Menu
eu: Menua

en: Log in
eu: Sartu

en: Log out
eu: Irten

en: Extend
eu: Hedatu

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: My account
eu: Nire kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin menu
eu: Kudeatzaile menua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua

en: Edit shortcuts
eu: Lasterbideak editatu

en: Collapse
eu: Tolestu
