Navbar (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
