Navbar (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: closed
hi: बंद

en: Home page
hi: मुख पृष्ठ

en: Menu
hi: सूची

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: Extend
hi: विस्तार

en: Shortcuts
hi: अल्प मार्ग

en: My account
hi: मेरा खाता

en: About
hi: के बारे में

en: User account
hi: सदस्य खाता

en: Uses
hi: उपयोग

en: Administration menu
hi: प्रशासन आहारिका (मेन्यू)
