Navbar (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: closed
ka: დახურული

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ
