Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: closed
kk: жабық

en: Home page
kk: Басты бет

en: Menu
kk: Мәзір

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: My account
kk: Менін есебім

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Edit shortcuts
kk: Таңбашаларды өңдеу

en: Displaying administrative links
kk: Әкімшіліктің сілтемені көрсету
