Navbar (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: closed
am: የተዘጋ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
