Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: closed
bg: закрито

en: Menu
bg: Меню

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: My account
bg: Моят профил

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Edit shortcuts
bg: Промени преките пътища
