Mobile friendly navigation toolbar (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: closed
cy: wedi cau

en: Home page
cy: Hafan

en: Menu
cy: Dewislen

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: My account
cy: Fy nghyfrif

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
