Navbar (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: closed
is: lokað

en: Home page
is: Heimasíða

en: Menu
is: Valmynd

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Log out
is: Útskrá

en: Extend
is: Bæta við

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: My account
is: Aðgangurinn minn

en: About
is: Um

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Edit shortcuts
is: Breyta flýtivísum
